משדרגים את פתרון הגיבוי שלכם עם מערכת אחסון גיבוי VAST Data מבוססת All Flash

בואו להנות מפתרון גיבוי אמין, מאובטח ועמיד לשמירה על המשכיות עסקית, בליווי מומחי אשנב

משדרגים את פתרון הגיבוי שלכם עם מערכת אחסון גיבוי VAST Data מבוססת All Flash

בואו להנות מפתרון גיבוי אמין, מאובטח ועמיד לשמירה על המשכיות עסקית, בליווי מומחי אשנב

ביצועים מעולים עם המומחים של אשנב: בואו להנות מיתרונות פתרון אחסון גיבוי VAST Data מבוסס All Flash

פתרון גיבוי מבוסס All Flash מבית VAST הוא פתרון אחסון גיבוי חדשני המציע ביצועים גבוהים, יעילות חסרת תקדים וקלות שימוש יוצאת דופן. פתרון זה מבוסס על טכנולוגיית Flash NVMe מהדור הבא, המספקת זמן תגובה נמוך וקצב העברת נתונים גבוה.

ניתן להתאמה אישית לצרכים הספציפיים של כל ארגון. יתרון זה מאפשר תמיכה במגוון רחב של מערכות הפעלה ויישומים, ומבטיח פתרון המוכן לעתיד ומותאם לצרכים המשתנים שלכם.

מציע שילוב אידיאלי של ביצועים גבוהים, יעילות, קלות שימוש, אבטחת נתונים וגמישות. מספק לארגונים הגנת נתונים יעילה ומוכחת, תוך שיפור משמעותי של ביצועי הגיבוי והשחזור והפחתת עלויות התפעול.

יתרונות מרכזיים

ביצועים גבוהים

פתרון מבוסס טכנולוגיית Flash NVMe מהדור הבא, המספקת זמן תגובה נמוך וקצב העברת נתונים גבוה. כתוצאה מכך, ניתן לשפר משמעותית את ביצועי הגיבוי והשחזור, ולהבטיח זמינות נתונים גבוהה.

יעילות

פתרון אחסון יכול לחסוך לכם עד 80% במקום אחסון בהשוואה לדיסקים קשיחים מסורתיים. יתרון זה תורם להפחתת עלויות תפעול, צריכת אנרגיה נמוכה וניהול יעיל יותר של שטח האחסון.

קלות שימוש

פתרון אחסון גיבוי מבוסס All Flash כולל ממשק משתמש גרפי פשוט וקל לשימוש המאפשר ניהול יעיל יותר של פתרון הגיבוי, והפחתת זמן התפעול.

אבטחת נתונים

הפתרון כולל הצפנה ברמת AES-256 ותכונות אבטחה מתקדמות נוספות, המבטיחות הגנה מקיפה על הנתונים מפני גישה לא מורשית, התקפות זדוניות ואובדן נתונים.

אשנב - השותף האידיאלי שלך להצלחה עם פתרונות גיבוי מבית VAST

פתרונות VAST מותאמים אישית

צוות המומחים שלנו מוסמך ומנוסה בפתרונות VAST, ומסוגל ליצור פתרונות גיבוי אחסון מותאמים אישית תוך ניצול היתרונות הטכנולוגיים הייחודיים של VAST. אנו נעמיק בהבנת הצרכים העסקיים שלכם, דרישות הגיבוי והשחזור, ונבנה פתרון אידיאלי העונה באופן מדויק על כל צורך.

פיתוח תוכנות וכלים

אנו מציעים פיתוחים מותאמים אישית לצרכים הייחודיים שלכם בסביבת VAST. צוות המומחים שלנו יפתח עבורכם פתרונות תוכנה חדשניים ויעילים תוך שימוש בטכנולוגיות VAST העדכניות ביותר.

עשרות שנות מצוינות

לאשנב ניסיון רב שנים בעבודה עם פתרונות גיבוי ואחסון, ואנו בקיאים בכל היבטי הטכנולוגיה של VAST.
צוות המומחים שלנו מצויד בידע ובניסיון נרחבים, ומסוגל לייעל ולחדש את תהליכי הגיבוי והשחזור שלכם בסביבת VAST. אנו גאים להציע לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר, תוך שימוש בידע ובניסיון הרב שצברנו לאורך השנים.

תמיכה 24/7

צוות תמיכה ייעודי המשתלב בארגון שלך.
זמינות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
פתרון מהיר לכל בעיה.
זמן השבתה מינימלי וביצועים מערכתיים אופטימליים.

צרו קשר עוד היום וגלו כיצד אשנב יכולה לעזור לכם
להגן על הנתונים שלכם בצורה יעילה ומוכחת
תוך שימוש בפתרונות VAST

רוצים לשמוע עוד? מלאו פרטים עכשיו