הגנו על הנתונים שלכם מפני התקפות סייבר עם Continuity Software

המומחים של אשנב מסייעים לכם להתקדם לפתרון גיבוי המספק אסטרטגיית שחזור מקיפה ומאפשר לכם להתאושש מכל אסון

הגנו על הנתונים שלכם מפני התקפות סייבר עם Continuity Software

המומחים של אשנב מסייעים לכם להתקדם לפתרון גיבוי המספק אסטרטגיית שחזור מקיפה ומאפשר לכם להתאושש מכל אסון

התאוששות בקלות עם Continuity Software

Continuity Software הינה פלטפורמת גיבוי ואסטרטגיית שחזור מקיפה המגנה על הנתונים שלכם מפני התקפות סייבר, כשלים טכניים ותקלות אנוש. הפתרון מתאים לכל ארגון עסקי ומאפשר לכם להבטיח את זמינות הנתונים, תאימותם לתקנות והתאוששות מהירה מכל אסון. Continuity Software מגן על יותר מ-10,000 לקוחות ברחבי העולם ומונע למעלה מ-100,000 התקפות סייבר מדי שנה.
צוות המומחים של אשנב ישמח לסייע לכם בבחירת פתרון Continuity Software המתאים ביותר לצרכים שלכם, להטמיע אותו בצורה מקצועית ולנהל אותו בהצלחה לאורך זמן.

יתרונות מרכזיים

הגנה מקיפה בזמן אמת

מגן על הנתונים שלכם מפני מגוון רחב של איומים, כולל ransomware, וירוסים, תוכנות זדוניות ועוד. הפתרון משלב טכנולוגיות מתקדמות, כגון גילוי אנומליות וזיהוי חתימות ייחודיות, ומאפשר לכם לזהות ולחסום התקפות סייבר בזמן אמת.

גיבוי ושחזור מהירים

מאפשר לגבות את הנתונים שלכם באופן קבוע ולשחזר אותם במהירות במקרה של אסון. זמן שחזור נתונים ממוצע עם Continuity Software הוא פחות מ-15 דקות.

תאימות לתקנות

סייע לכם לעמוד בתקנות אבטחת מידע קפדניות, כגון HIPAA, PCI DSS ו-SOX. הפתרון כולל תכונות מובנות המאפשרות לכם לנהל בקלות הרשאות גישה לנתונים ולעקוב אחר פעילות חשודה.

ניהול פשוט

קל לשימוש וניתן לניהול ממרכז שליטה אחד. הפתרון כולל ממשק משתמש ידידותי ואינטואיטיבי, המאפשר לכם לנהל את כל פעולות הגיבוי והשחזור בקלות ובמהירות.

המומחיות שלנו

ניסיון עשיר וידע נרחב

אשנב צברה ניסיון רב בהטמעת פתרונות Continuity Software בארגונים מכל הגדלים. צוות המומחים של אשנב מוסמך על ידי Continuity Software ובעל ידע נרחב בפתרונות החברה. אשנב תוכל לסייע לכם בהתאמת הפתרון לצרכים היחודיים לכם

שותפות אסטרטגית

אשנב רואה את עצמה כשותפה אסטרטגית של לקוחותיה. אשנב מחויבת לספק לכם את הפתרונות הטובים ביותר ואת השירות המקצועי ביותר. אשנב תתמוך בכם לאורך זמן על מנת להבטיח שתמיד תהיה לכם גישה לפתרונות Continuity Software המתקדמים ביותר

סקיילביליות ללא מאמץ

הפתרונות שלנו תוכננו להתרחבות עסקית חלקה. Veeam מאפשרת לארגונכם להתפתח, מבלי לפגוע ביציבות או בתפעול היומיומי של הארגון

תמיכה 24/7

אשנב מעמידה לרשותכם צוות תמיכה מיומן, הפועל ומשתלב כחלק בלתי נפרד מהארגון שלך. אנו זמינים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, ומתגייסים במהירות לכל בעיה

מגנים על על הנתונים שלכם מפני התקפות סייבר
עם Continuity Software​ והמומחים של אשנב

רוצים לשמוע עוד? מלאו פרטים עכשיו