הגנו על הנתונים שלכם עם Dell PowerVault - פתרון אחסון מאובטח ויעיל

מומחי אשנב מסייעים לכם להתקדם לפתרון אחסון המותאם לכל צורך ומאפשר לכם להרחיב את האחסון בקלות, לחסוך בעלויות ולהנות מביצועים גבוהים

הגנו על הנתונים שלכם עם Dell PowerVault - פתרון אחסון מאובטח ויעיל

מומחי אשנב מסייעים לכם להתקדם לפתרון אחסון המותאם לכל צורך ומאפשר לכם להרחיב את האחסון בקלות, לחסוך בעלויות ולהנות מביצועים גבוהים

לוקחים שליטה על האחסון עם Dell PowerVault - פתרון גמיש, אמין וקל לניהול

Dell PowerVault מציע פתרון אחסון מתקדם לכל סוגי הארגונים, החל מעסקים קטנים ובינוניים ועד לארגונים גדולים. פתרון PowerVault מאפשר לכם: 

להגן על הנתונים שלכם בצורה מאובטחת: מציע מגוון רחב של תכונות אבטחה מתקדמות, כגון הצפנה, מניעת התקפות סייבר וגיבוי נתונים.
לנהל את האחסון שלכם בקלות: כולל כלי ניהול פשוטים וקלים לשימוש המאפשרים לכם לנהל את פתרונות האחסון שלכם בצורה יעילה.
להרחיב את האחסון שלכם על פי צורך: מציע אפשרויות הרחבה רבות לגמישות מקסימלית והתאמת פתרון האחסון לצרכים המשתנים שלכם.
לחסוך בעלויות האחסון: מציע עלות בעלות נמוכה יחסית לפתרונות אחרים בשוק.

יתרונות עיקריים

ביצועים גבוהים

מציע ביצועים גבוהים הן מבחינת קצב קריאה והן מבחינת קצב כתיבה. מספק ביצועים מהירים במיוחד עם עד 640K IOPs, זיכרון גדול יותר ואפשרויות קישוריות מהירה יותר בהשוואה לדורות קודמים. הפעילה יעילה ליישומים תובעניים כמו HPC, מסדי נתונים SQL ווירטואליזציה.

אמינות גבוהה

 ידוע באמינות גבוהה וביכולת להגן על נתונים לאורך זמן. מספק זמינות של 99.999% ומגיעה עם אחריות מקיפה של 5 שנים.

גמישות

מציע מגוון רחב של אפשרויות גידול המאפשרות לכם להתאים את פתרון האחסון לצרכים המשתנים שלכם. ניתן להוסיף עד 180 דיסקים וניתן להרחיב את הקיבולת עד 100PB.

עלות נמוכה

פתרון PowerVault מציע עלות בעלות נמוכה יחסית לפתרונות אחרים בשוק. עם נתוני חיסכון של עד 50% בעלויות בהשוואה לפתרונות אחרים ומודל תשלום לפי שימוש

אשנב - השותף האידיאלי שלך להצלחה עם אחסון Dell PowerVault

ניסיון עשיר וידע נרחב

עשרות שנות ניסיון בעבודה עם פתרונות Dell. צוות המומחים שלנו צבר ידע נרחב והבנה מעמיקה במוצרים ובטכנולוגיות Dell, המאפשרים לנו לספק ללקוחותינו את הפתרון המושלם לצרכים הייחודיים להם.

פתרונות בהתאמה אישית

אנו מציעים התאמה אישית של פתרונות Dell, תוך התחשבות בצרכים הייחודיים של כל לקוח, כולל אינטגרציה של מערכות מדור קודם. אנו מאפשרים לכם שיפור ברמת האבטחה, אופטימיזצית ביצועים והתאמה לדרישות העסקיות הייחודיות.

תמיכה 24/7

אשנב מעמידה לרשותך צוות תמיכה מיומן, הפועל ומשתלב כחלק בלתי נפרד מהארגון שלך. אנו זמינים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, ומתגייסים במהירות לכל בעיה, תוך הבטחת זמן השבתה מינימלי וביצועים אופטימליים.

ייעוץ ושירות מ-א' עד ת'

אנו מצטיינים בהתאמת פתרונות אחסון מותאמים לצרכים העסקיים הייחודיים לכם. בין אם אתם זקוקים לאינטגרצית מערכות מדור קודם, שיפור רמת האבטחה, אופטימיזצית ביצועים או פתרון מדרגי, אנו נספק לכם את הפתרון המושלם.
הפתרונות שלנו תוכננו להרחבה וגידול עסקי חלקים ומבטיחים שתשתית ה-IT שלכם תוכל להמשיך ולהתפתח עם צמיחת העסק שלכם, מבלי לפגוע ביציבות ובפעילות השוטפת.

הגנו על הנתונים שלכם עם Dell PowerVault -
צרו קשר עוד היום עם המומחים של אשנב