אשנב מחזירה את השליטה לידיים שלכם

בעידן שבו המידע הוא המשאב האסטרטגי החשוב ביותר לכל ארגון, המשימה שלנו באשנב מערכות מידע היא להבטיח שכל מרכיבי הידע והנתונים שלכם יהיו תמיד מסודרים, שלמים ומוגנים כראוי – ולהעניק לכם שליטה ותמיכה מלאות בכל תהליכי אחסון הנתונים וניהולם בארגון.

עם ותק של למעלה מ-20 שנה בענף, אשנב מתמחה בפתרונות מתקדמים לאחסון, שמירה, והגנה על נתונים ארגוניים. מתוך דגש על חדשנות, אמינות ושירות ממוקד לקוח, אנחנו מסייעים לארגונים להפחית סיכוני אבטחת מידע, לעמוד בדרישות רגולטוריות, למנף יכולות עסקיות ולטפח את אמון הלקוחות שלהם.

אנחנו פועלים 24/7 כדי לתמוך בהצלחתם העסקית של לקוחותינו ולהעניק להם סביבת מידע יציבה ואמינה המאפשרת נגישות מהירה, המשכיות עסקית רציפה וראש שקט – כל העת.

צוות המומחים שלנו מתכנן עבור כל לקוח אסטרטגיית מידע ארגונית מותאמת אישית ובונה פתרונות מדויקים לאופי וצרכי הארגון תוך ניצול אופטימלי של משאבי הנתונים שלו. בין השאר, אשנב מספקת פתרונות אחסון מידע מאובטחים ויציבים, כולל שירותי ענן ווירטואליזציה מתקדמים, גיבוי ואבטחת מידע לצד שירותי אינטגרציה וניהול מלאים.

בשנת 2021 אשנב הצטרפה לקבוצת החברות של Aman, אחת מ-5 חברות ה-IT הגדולות בישראל ומתמחה בפתרונות עסקיים מבוססי טכנולוגיה לארגונים גדולים ובינוניים מכל המגזרים במגוון תחומים.

כל הנתונים להצלחה

0 +
שנות ניסיון
0 +
פתרונות מותאמים
0  ביליון ג'יגה
של דאטה נכון להיום
0 +
שותפות מרוצות