Eternal - יכולות ויתרונות המערכת

  היתרון הטכנולוגי, Incremental Forever - הסוף לגיבויים המלאים, אינטגרציה רחבה לגיבוי התשתיות הווירטואליות בארגון, גיבוי מבוסס Snapshot-ים במערכות האחסון, יכולות דה-דופליקציה מתקדמות, רפליקציה ועוד
  לחצו להמשך
 
 

כולל שירות מנוהל מלא - 24/7

  חברת "אשנב מערכות מידע" מפעילה שירות תמיכה שפועל סביב השעון - 24X7 - הכולל מענה טלפוני בעברית תוך פחות מ-4 שעות מרגע פתיחת קריאת השירות. מהנדסי אשנב מבצעים את כל פעולות התחזוקה, הפיקוח והשחזורים.
  לחצו להמשך
 
 

יישום Eternal בשטח

  ETERNAL הוא המוצר היחיד בשוק הגיבוי המאפשר העברת מידע מגובה ממוצר גיבוי ישן לתוך ה-ETERNAL - המעבר ל-ETERNAL כולל אפשרות להעביר את הגיבויים ארוכי הטווח ממוצר הגיבוי הישן של הלקוח (יכולת ייחודית בשוק)
  לחצו להמשך
 
 

שיטת הרישוי של ETERNAL

  הרישוי כולל את התוכנות הבאות: SPECTRUM PROTECT Extended Edition – כולל De-Duplication, Node Replication, NDMP; SPECTRUM PROTECT for Virtual Environments SPECTRUM PROTECT for SAN ועוד.
  לחצו להמשך
 
 

תשתיות ניהול המידע חשובות מתמיד

המידע הוא המשאב החיוני ביותר להצלחתו העסקית של כל ארגון, וניהולו הפך למורכב מתמיד בעולם העסקים המודרני. שליפת מידע בזמן אמת מתשתיות המידע הארגוני, ליצירת תובנות שימושיות, והיעזרות בטכנולוגיות בינה מלאכותית, הן שמעניקות לארגון את היתרון התחרותי המשמעותי ביותר. לכן, עולם העסקים מבין בשנים האחרונות כי הכרחי להשתמש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר לצורך שיפור מתמיד של תשתיות ניהול המידע.
גם המעבר למחשוב בענן הפך לנחלת הכלל, ומרבית הארגונים משלבים תשתיות מסורתיות, ענן מקומי (on-prem) וענן ציבורי בכדי לנצל את היתרונות  הגלומים בכל תשתית.

שינויים אלו מובילים לדרישות טכנולוגיות רחבות ומורכבות יותר, על מנת שהארגון יעמוד בקצב המשימות העומדות בפניו, באופי העבודה החדש:
  • הקמת סביבות עבודה במהירות על-ידי צוותי Devops לצורכי בדיקות וקיצור מחזורי הפיתוח באירגונים.
  • שימוש בהעתקי מידע ארגוני על בסיס קבוע למשימות ולתהליכים שונים בארגון, ולא רק לצורך התאוששות מאסון ושחזור נתונים, דורש יכולות Data Reuse.
  • גישה מידית ומהירה למידע לטובת שליפת נתונים, יצירת דוחות וביצוע בדיקות על ידי שימוש במשאבי תשתיות האחסון.
  • שימוש בתשתיות אחסון היברידיות המאפשרות מעבר של חלקי מידע לענן, כמו גם שימוש בתשתית עצמה כ- "ענן פרטי" בארגון.
כל השינויים הללו מעמידים את מנהלי התשתיות בפני אתגרים חדשים, אשר דורשים ניהול פשוט יותר, אינטגרציה מלאה לענן, יכולות Multi-tenancy, זמני תגובה מהירים וצפויים, יכולות שימוש בתצורת “capacity on Demand” ו- "Pay As you Grow", ויכולות גישה מיידית להעתקי מידע כדי להשתמש בהם לצרכים ארגוניים.

משום כך, מוצרי הגיבוי המסורתיים נדרשים להתאים את עצמם לדרישות העדכניות בעולם התשתיות, שהן, בין היתר: גישה קבועה ומיידית למידע, גמישות ועצמאות תיפעולית לצוותי ה-Devops, הפיתוח וה-DBA בארגון, לצורכי שיכפול והקמת סביבות. מודרניזציה של מוצרי הגיבוי  תאפשר ליצור מערך הגנה על המידע, לניהול מרכזי של עותקי המידע, בתצורה מאובטחת,  ולשימוש בעותקי המידע לצרכים שונים, תוך טיפול בהרשאות בהתאמה מדויקת לדרישות.

פתרון גיבוי ושחזור מידע עדכני וגמיש - Eternal

חברת אשנב מציעה פתרון ניהול עדכני למידע בשם Eternal, שמגיע בתצורת Appliance או כחבילת תוכנה. פתרון זה מאפשר למנהלי המידע גמישות מקסימלית בגיבוי ובשחזור המידע בארגון, באופן שמנגיש את המידע לצוותים השונים בארגון, ומאפשר שימוש בהעתקי המידע כמשאב מרכזי.
הפתרון כולל יכולות מגוונות והוא מבוסס טכנולוגיות מובילות בשוק מבית IBM, יחד עם SLA ייחודי המאפשר מענה מהיר ובעברית של צוות מומחים לכל פניה 24X7.
הפתרון מאפשר גיבוי לכל סוגי המדיה, בהתאם לתקציבי הארגון, ויכולת התמודדות עם האתגרים המודרניים כגון רפליקציה, יצירת עותקים מיידיים, גיבוי לדיסק, גיבוי לענן, גיבוי לקלטות, יצירת סביבות אוטומטית, אבטחת מידע ועוד.
הפתרון מאפשר אינטגרציה רחבה לגיבוי ושחזור סביבות שרתים פיזיים, סביבות וירטואליות, ענן, מסדי נתונים, אפליקציות שונות ועוד, יחד עם שימוש בטכנולוגיות ה-Data-Reduction המתקדמות בשוק.
כמו כן, Eternal הוא הפתרון היחיד בשוק המכיל מודל ייחודי להגירת מידע מגובה מתוכנות גיבוי אחרות לתוך Eternal, ללא הצורך לתחזק ולתפעל במקביל את מוצר הגיבוי הישן לטובת שחזורים עתידיים.
בין לקוחותינו נמנים – בנקים, גופים פיננסים, חברות ממשלתיות, ציבוריות, פרטיות, טלקום, היי-טק, אוניברסיטאות ומכוני מחקר וכן לקוחות קטנים ובינוניים.

מעוניין לשמוע כיצד Eternal יכול לחסוך לך עד 70% בהוצאות על ניהול המידע והגיבוי אצלך בארגון?
פנה אלינו לפרטים נוספים.
mail-send, mail-send, send, envelope
 
בכל שאלה טכנית ניתן לפנות אלינו במייל או טלפונית: תמיכה טכנית eitan@eshnavsw.com  או בטל': 03-6121215 | מכירות: operator@eshnavsw.com או בטל':  050-5803803 (נאוה). |
כתובתנו: רח' דרך בן גוריון דוד 24, רמת גן 5357245